Regiony bez copywritera

copywritingOsoby, które zdecydowały, że chcą pracować jako copywriter często pracują zdalnie nawet kilka lat. Nie zmienia to jednak faktu, że również one z czasem, chciałyby spotkać się z innymi ludźmi, popracować w biurze, czy poczuć syndrom poniedziałkowej niechęci w większej grupie. Nie zawsze jednak jest taka okazja w regionie, w którym mieszkamy.

Na pewno wśród miast, które niekoniecznie dają szansę rozwoju dla piszących na pewno znajdują się: Opole, Lublin oraz Rzeszów. To właśnie tutaj znajduje się najmniej agencji interaktywnych oraz reklamowych, które mogłoby zaproponować staż lub etat doświadczonym copywriterom. Tym samym często są oni zmuszeni do tego, żeby zmieniać miejsce zamieszkania lub wbrew swoim wcześniejszym oczekiwaniom pozostać na etapie zdalnego pracownika. Jest oczywiście jeszcze jedno rozwiązanie, które zainteresuje jedynie odważnych copywriterów- czyli założenie swojej własnej agencji.

Pomimo tego, że idea taka niektórym może wydawać się nieco szalona, to na pewno jest jakimś pomysłem na życie. Dodatkowo, istnieje wiele możliwości uzyskania dotacji, które chętnie wspierają innowacyjne i rozwojowe zachowania we wspomnianych wyżej regionach.

Post Author: Marcin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *