Korekta, a redakcja

copywritingKorekcja tekstu to temat znienawidzony przez studentów. Nawet jeżeli przełamali już swoją niechęć do napisania pracy pisemnej na potrzeby zaliczenia przedmiotu lub obrony dyplomu, to sprawdzenie jej, potrafi być dla nich prawdziwym koszmarem. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ pomimo tego, że korekta i redakcja tekstów może się wydawać niezbyt trudnym zajęciem, to tak naprawdę nie tylko zajmuje mnóstwo czasu, ale dodatkowo również przysparza wielu problemów.

Przede wszystkim dlatego, że korekta prac może spowodować niekończący się system poprawek, wprowadzania zmian i modyfikacji. Dlatego też coraz częściej studenci szukają kogoś, kto mógłby ich w tym nudnym i frustrującym zajęciu wyręczyć. Nie przeszkadza im nawet fakt, że nawet najprostsza korekta na pewno będzie nadszarpnięciem ich studenckiego budżetu.

Nawet studenci kierunków humanistycznych dość wysoko cenią swoje usługi.  Jeżeli chodzi tylko i wyłącznie o korektę, to nie jest to jeszcze taki problem, jeżeli jednak będziemy chcieli, żeby ktoś przygotował tekst naszej pracy, to musimy przygotować się nie tylko duże koszty, ale przede wszystkim na obawę zdemaskowania naszych nieuczciwych praktyk w tym zakresie.

Post Author: Marcin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *